Kodulehe Tegemine mõistliku hinnaga!

Kodulehe tegemine võib olla tülikas protsess ning kuigi mitmed isetegemise platvormid nagu WIX.COM lubavad, et saate teha kodulehe vaid paari klikiga, on neil küll õigus, kuid sellel on ka miinuseid. Meilt tellides, saate professionaalse ning soliidse kodulehe mis on juba eos ka SEO optimeeritud, ehk otsingumootorisõbralik. Kodulehtede tegemisel kasutame parimaid praktikaid ning kodulehekülgi valmistame kõigi populaarseimatele CMS süsteemidele (nagu Wordpress, Joomla, Drupal, WooCommerce, PrestaShop jne).


Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemisel alustame teiepoolse sisendiga ning kuulame ära teie visiooni, võimalikud näited teile meeldivatest kodulehekülgedest ja/või disainidest ning teie üldise ärilise kontsepti. Saades esialgse info, saame omaltpoolt lisada, muuta või täiendada teiepoolset visooni ning selle üheks kodulehe kontseptiks valmistada.

Kui soovite lihtsamat ning teie jaoks odavamat kodulehte, võime pakkuda valikuks erinevaid teemalehti näiteks Themeforestist, kuid enamasti teeme oma klientidele kodulehed nullist, mis tähendab, et disainime iseseisvalt kogu lehe algusest lõpuni ning seejärel programmeerime disaini koduleheks. Erinevad lahendused on erineva hinnaga ning läheneme igale kliendile individuaalselt, et pakkuda just kliendi ettevõttele sobivat lahendust.

Kui kaua kodulehe tegemine aega võtab?


Kuna iga koduleht on erinev, ei ole kindlat tellimuse täitmise aega võimalik ilma projekti sisu teadmata, öelda. Kuid kui tegu on lihtsama valmis teema kasutamisega, võib võtta töö kuni 5 tööpäeva ning eritellimuste puhul mitu nädalat. Kui teil on projektiga väga kiire, näiteks olete avalikustamas mõnda kiireloomulist asja, saame teha ka vastavalt eripakkumise. Keskmiselt läheb kodulehe tegemisega aega umbes 5 päeva kuni 2 nädalat.

Kui palju maksab kodulehe tegemine/valmistamine?


Kodulehe tegemine nullist, koos disaini, mobiilsete vaadete ja muu täisteenuse hulka kuuluvaga algab keskmiselt 2000€+KM. Kui soovite aga lihtsamat teemalehte näiteks teie ettevõtte koduleheks kus on info ning mõned alamlehed, saab hakkama ka 500€+KM. Kui soovite saada teada täpsemat hinda, saatke meile hinnapäring ning vastame teile esimesel võimalusel.

Kas valmistatud kodulehed on otsingumootorisõbralikud?


SEO teenuste pakkumine on meie põhitegevus ning kõik kodulehed mille valmistame, on otsingumootorisõbralikud. SEO on kodulehtede tegemise puhul tihti alahinnatud ning meie juurde tuleb pidevalt kliente, kes on tellinud agentuurilt kodulehe, kuid nüüd peab juurde maksma eraldi SEO teenuste eest. Meie käest tellides, võite kindlad olla, et koos meie poolt tehtud vundamendiga ning kaasa saadud õpetuste jälgimisega olete tulevikus otsingumootoritest lihtsasti leitavad!

Kodulehe disaini muutmine ja veebidisain

Lisaks kodulehtede valmistamise teenusele pakume ka kodulehe disaini muutmise teenust, mis tähendab, et kui teil on kodulehekülg ning soovite muuta selle disaini, lisada elemente (kasvõi kontaktivormi, või Google MAPS kaarti) siis võtke meiega kindlasti ühendust. Veebidisaini hind on tunnipõhine ning maksab 30€ + KM tund.

Kas pakute ka e-poe tegemise teenust?

Jah! Meie käest saate tellida ka e-poe tegemise teenust ning sellest saate lähemalt lugeda postitusest: e-poe tegemine. Kui teid huvitavad erinevad SEO teenused, vaadake kindlasti ka kodulehe optimeerimise postitust mille leiate vajutades SIIA.


Kodulehe Tegemine

SEO Teenuste ülevaade

Vaadake milliseid SEO teenuseid pakume. Individuaalsete lahenduste korral võtke meiega ühendust

seo teenus
kodulehe SEO optimeerimise teenus
veebidisain ja disainilahendused
kodulehe valmistamise õpetus

Kodulehe kasutajakogemuse testimine erinevate meetoditega


Testime teie kodulehekülge nii testkasutajate peal meie poolt juba välja töötatud süsteemi alusel, kasutades selleks Hotjar ja CrazyEgg tarkvaral põhinevaid lahendusi.

Kodulehe optimeerimine oma ala ekspertidelt

Küsi tasuta hinnapakkumist oma kodulehe optimeerimiseks

Küsi pakkumist