SEO Teenused Eestis

Valige soovitud SEO teenuste pakett või lugege altpoolt individuaalsetest lahendustest lähemalt

seo teenus
SEO kodulehe optimeerimine
veebidisain ja disainilahendused
kodulehe valmistamise õpetus

SEO ja Digiturundus ettevõtetele


Ösel.ee domeen kuulus teatavasti vanasti Ösel Foods ettevõttele ning nende ettevõtte likvideerimise järel soetasime aegunud domeeni domeenioksjonil. Ösel SEO võiks tähendada Saaremaa SEO agentuuri, kuid tegelikult on tegu hobiprojektiga, demonstreerimaks Eesti tänast SEO keskmist taset väikse- ja keskmise suurusega ettevõtete seas.

Meie inimesed tegelevad eelkõige enda projektide arendamisega, kuid pakume ka lubatud teenuseid. Kuna me ei reklaami kodulehekülge makstud reklaamiga ning ei tegele aktiivselt klientide otsimisega, oleme siiani kõik orgaaniliselt (läbi Google) meid leidnud ettevõtteid aidata saanud. Kui teil on küsimusi konkreetse teenust, paketti või mõnd SEO'd puudutav küsimus, kirjutage meile!

Linkide ehitamine

“Eriti meeldiv on Oseli poolt pakutav tulemuspõhine SEO teenus, mis räägib juba enda eest. Eesti turul ainulaadne SEO teenuste pakkuja, alati paindlik ja sõbraliku meeskonnaga.”


Kristi Saar - CMO Testiko OÜ


SEO Teenused Eestis ja välismaal

Oleme aidanud kümnetel ettevõtetel ja eraisikutel kodulehti Google'i esimestele positsioonidele. Me usume ja panustame pikaajalistesse partnerlussuhetesse ning teenuste pakkumisel lähtume alati pikemast perspektiivist.

Leidke oma ettevõttele või kodulehele sobiv teenus või SEO Pakett meie teenuste lehelt


SEO TEENUSED

Tasuta SEO tehniline audit alustavale ettevõttele

Aitame teil teha esmase SEO analüüsi, et teie leht ka otsingutulemustes välja tuleks

SEO tehniline audit