Tasuta SEO Tehniline Audit väikeettevõtetele

SEO tehniline analüüs on neile, kes tahaks hakata tegelema oma kodulehe SEO elementidega, et parandada nähtavust Google otsingutulemustes. Pakume tasuta esmast SEO tehnilist analüüsi, kus vaatame üle teie kodulehe kõige kriitilisemad SEO vead ning teeme ettepanekud kuidas neid parandada. Kuna pakume tasuta analüüsi, on tegu esmase SEO analüüsiga ning see teenus on mõeldud eelkõige alustavatele ettevõtetele. Keerulisemate ning juba etableeritud kodulehekülgede SEO analüüsi pakume samuti, kuid soovitame ennem meiega kirja- või telefoni teel ühendust võtta.

Tehniline SEO analüüs sisaldab endas kõigi olulisimate elementide kontrollimist, nagu meta asjad, pealkirjad, sisud ning muu tähtsuse järjekorras. Kuna erinevatel asjadel on erinevad mõjud, teeme teile ka esialgse plaani, kuidas minimaalse tööga, isegi algaja ITmees võimalikult palju paremuse poole muuta saaks. Kuna Eesti SEO valdkonnas on paljudes nishides konkurents peaaegu olematu, piisab tihtipeale väiksematest muudatustest.

Esmane SEO tehniline Audit sisaldab:


Katkiste linkide, piltide ja muude puuduste eemaldamine


Kui pealkirjade optimeerimine, meta kirjelduste puudumine võib olla väga halb, siis katkiste linkide, piltide või muude suuremate tehniliste (tehnilise SEO) vigade eemaldamine peaks olema prioriteet. Näiteks meta kirjelduste puudumisel, võib mitmel juhul Google iseseisvalt meta kirjelduse genereerida, kuid katkiste linkide või piltide puhul on kahju märkimisväärne. Seega võiks alustada suuremate puuduste eemaldamisest ning seejärel liikuda juba olemasolevate elementide parandamiseni.


Meta kirjeldused (Meta Tags) ja lehe pealkiri (Title)


Meta kirjelduste kasutamine on tähtis ning samuti tuleks kasutada neid õigesti, mitte lihtsalt suvalt kirjutada sinna midagi, nagu paljud seda teevad. Meta tiitlid on selleks, et otsingumootor saaks teie lehel olevatest asjadest paremini aru. Samuti kasutavad otsingumootorid otseselt meta-tiitleid, et kuvada otsingutulemustes teie lehe kohta inimestele olulist informatsiooni. Lisaks mitte vähemtähtis on lehe tiitli õige kasutamine. Vaatame need üle ning teeme teile ettepanekud nende paremaks kasutamiseks. Rohkem infot meta tiitlitest ja lehe tiitlist leiate meie SEO Õpetusest


Pealkirjade SEO sõbralikkus (h1, h2, h3, h3 pealkirjad)


Pealkirjadel on SEO maailmas samuti üsna suur tähtsus. Lisaks sellele, et pealkirjadega annad lugejatele informatsiooni, millise sisu, või lõiguga on tegu, annad ka õige struktuuri kasutamisel (h1, h2, h3 jne) otsingumootorile teada, milline sisu omab millist tähtsust ning samuti saab sisu korraliku struktuuri. Otsimootoritele on see hea esiteks, kuna pealkirjade õige kasutamine pakub kasutajale väärtust, tehes lehel oleva sisu tarbimise lihtsamaks, samuti nagu mainitud, saab Google paremini aru mis sisu on tähtsam ning millistel märksõnadel on põhirõhk.


Lingiprofiili analüüs (vanematele lehtedele)


Vaatame läbi teie kodulehe lingiprofiili, leiame soovitused, kas midagi peaks eemaldama (loe: disavow links) ning vaatame ka lihtsamaid linkide ehitamise võimalusi. (loe lähemalt linkide ehitamisest SIIT).


Tehniline SEO ehk On-Page SEO analüüs


Kuigi, eelpoolnimetatu ongi üldiselt ON-PAGE SEO analüüsi erinevad alamkategooriad, vaatame üle ka lehe koodi, kiiruse ning võimalikud võimalused kuidas minimaalse vaevaga parandada lehe struktuuri, kuidas parandada lehe kiirust jms.


SEO analüüs ja konsultatsioon juba pikemalt tegutsevatele ettevõtetele


Kui te olete juba konkurentsitihedamas valdkonnas ning olete näiteks ostnud teenust mõnelt SEO agentuurilt, kuid pole tulemustega rahul, või soovite lihtsalt veidi juurde panna, saada soovitusi või konsultatsiooni, võtke meiega ühendust.


Telli Tasuta SEO Analüüs

SEO Teenused ja SEO Paketid

Valige soovitud SEO teenuste pakett või lugege altpoolt individuaalsetest lahendustest lähemalt

seo teenus
kodulehe SEO optimeerimine
veebidisain ja disainilahendused
kodulehe valmistamise õpetus