SEO Teenused Eestis

Valige soovitud SEO teenuste pakett või lugege altpoolt individuaalsetest lahendustest lähemalt

seo teenus
SEO kodulehe optimeerimine
veebidisain ja disainilahendused
kodulehe valmistamise õpetus

SEO teenuste ülevaade, hinnad ning info

Tere tulemast meie magentuuri kodulehele! Siit lehelt leiate tutvustused pakutavatele teenustele. SEO teenusepakkujaid Eestis, kes müüvad kvaliteetset teenust, võib kokku lugeda kahe käe sõrmedelm, seetõttu proovime teistest veidi erineda ning meie kodulehekülg on tehtud case-study vormis, mille avaldame millalgi 2020 teises pooles. Ainuüksi selle kodulehe olemasolu kinnitab Eesti SEO taset ning kuigi, me ei soovi kedagi maha teha, illustreerib meie magentuuri kodulehekülg täpselt Eesti tänast SEO turgu - jah - koos kirjavigatega.

Teadupärast, on SEO isenesest teenusena kompleksne ning enamasti projektipõhine, sellepärast soovitame teil täpse või individuaalse pakkumise saamiseks võtta meiega ühendust ning küsida hinnapakkumist.

SEO Teenused ja paketid ettevõtetele

Pakume erinevaid SEO- ja turunduslahendusi erinevates suurustes ettevõtetele. Olgu tegu kohaliku väikeettevõttega, või välisturgudel tegutseva e-poega, pakume nii täis- kui erilahendusi, olenevalt teie vajadustele.

Vaadake kindlasti ka CASE-STUDIES lehte, kus on erinevaid ülevaateid ja õpetusi.

Milliseid SEO teenused on kõige populaarsemad?


Kuna SEO on kompleksne ja tihtipeale keeruline ning pakutavaid pakette rohkem kui tooteid vorstiletis, on meie klientidel tihti raske endale sobivat SEO teenust iseseisvalt valida. Kui suurem osa ettevõtetest pakub oma klientidele teenuseid, et teenida maksimaalne kasum, siis meie käest saate erapooletu konsultatsiooni, kus leiame teile sobivaima lahehnduse - objektiivselt. Samuti soovitame võtta pakkumisi ka teistelt SEO teenusepakkujatelt. Nagu öeldakse, oma silm on kuningas.


Kui palju SEO teenused või paketid maksavad?


Pakume erinevaid SEO teenuseid ning pakettide hinnad algavad 150€+KM ning ulatuvad kuni 2000€+KM kuus suuremahuliste projektide puhul. SEO hindadega on raske puusalt ühte kindlat hinda öelda, eriti kui tegu on keerulisemate projektidega. Väikeettevõtetele on soovitatud alustada odavamate pakettidega, oodata ära tulemused ning sealt liikuda edasi samm-haaval.

Milline SEO teenus või pakett on sobilik alustavale ettevõttele?


SEO teenused mis on mõeldud alustavatele ettevõtjatele, või kodulehe omanikele, kes pole varem SEO asjadele keskendunud, soovitame tellida tasuta tehniline analüüs ning sealt edasi juba esmane optimeerimine (vaata SIIT), kus kohandame teie kodulehe vastavalt SEO parimatele praktikatele (kohandame pealkirjad, meta tags'id, tekste ja optimeerime pildid jms). Oleme veendunud, et te olete meie teenusega rahul ning seega pakume ka tulemuspõhist SEOd (loe SIIT).

SEO teenused välismaistele turgudele

Kuigi, meie magentuur on keskendunud Eesti turule, on meie enda projektid suunatud välismaale. Samuti enamus meie partneritest on välisturgudel tegutsevad ettevõtjad. Tänu sellele, saame teile pakkuda kvaliteetset linkide ehitamise ja teisi SEO teenuseid. Olenevalt millise riigiga on tegu, on hinnad ja paketid projektipõhised. Individuaalse pakkumise saamiseks võta meiega ühendust!

SEO Teenused e-poodidele

E-poodide omanikud kasutavad enamasti oma toodete müügiks pigem makstud reklaami (FB, IG jne) ning SEO on jäetud tagaplaanile. Kuna paljude veebidisaini pakkuvate teenusepakkujate valmistatud poed on disainitud olemaks toredad e-poed, ei ole SEO elemente juba algselt sisse ehitatud (vaadake SEO CASE-STUDIES lehelt näiteid). Oleme mitmetele klientidele teinud täiesti uue disaini, et ka kategooria lehed oleks väljatoodud ning SEO elemendid olemas. Küsige eraldi pakkumist võttes meiega ühendust. Samuti võite lugeda lähemalt postitusest SEO e-poodidele postitusest.


SEO Teenused

Veel SEO teenuseid

Vaadake milliseid SEO teenuseid pakume. Individuaalsete lahenduste korral võtke meiega ühendust

seo teenus
seo affiliate programmid
veebidisain ja disainilahendused
kodulehe valmistamise õpetus

Kodulehe kasutajakogemuse testimine erinevate meetoditega


Testime teie kodulehekülge nii testkasutajate peal meie poolt juba välja töötatud süsteemi alusel, kasutades selleks Hotjar ja CrazyEgg tarkvaral põhinevaid lahendusi.

Kodulehe optimeerimine oma ala ekspertidelt

Küsi tasuta hinnapakkumist oma kodulehe optimeerimiseks

Küsi pakkumist